Вже з 22 травня у Києві почнеться друга хвиля ослаблення карантинних заходів. У цей період почнуть працювати спортзали, великі магазинны, ринки, а також відновитися нормальна робота громадського транспорту.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-брифінгу.

З 22 травня розпочнеться другий етап виходу з карантину


Так на 22 травня анонсований другий етап ослаблення заходів карантину. Кличко розповів, що при дотриманні регламентів та умов безпеки, почнуть працювати:

- промислові ринки
- великі магазини площею до 1000 кадратов
- спортзали і фітнесцентри, крім басейнів.
- також місто планує після 22 травня відновити роботу наземного громадського транспорту в звичайному режимі.

"Зараз ми поступово збільшуємо кількість одиниць рухомого складу і кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Київ готовий з 25 травня відновити і роботу метро. Ми чекаємо на відповідне рішення уряду", - розповів мер.

Нагадаємо, метро в Києві вийде з карантину, але пасажирам доведеться несолодко.

Як повідомляв Знай. ua, таксі зрівняли в правах з громадським транспортом.

Популярні новини зараз
У Києві люди загинули просто на вулиці через зачинене укриття: "Поки стукали, якраз прилетіло" Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Українці обурилася відсутністю зв'язку від "Київстару": "Безсовісні, неможливо поговорити" Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Також Знай. ua писав, що у Харкові запустять маршрутки і тролейбуси, з метро доведеться почекати.

Крім того, як будуть працювати метро, маршрутки та автобуси після 22 травня - Степанов уточнив деталі.