Під Києвом, у лісі під Вишгородом, знайшли старовинний Maybach. Знімки дивної знахідки опублікував фотограф Максим Зінченко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

На думку самого фотографа, іржавий остов автомобіля – це чиясь спроба відтворити унікальний Maybach Zeppelin Spohn Stromlinie 1932 року випуску.

Фото: Максим Зінченко, Facebook
Фото: Максим Зінченко, Facebook
Фото: Максим Зінченко, Facebook

Фахівці з ретро-автомобілів відзначають, що ця модель створювалася, як шоу-кар для Берлінського автосалону 1932 року. За різними даними, було створено всього один або два примірники Maybach Zeppelin Spohn Stromlinie, але в серійне виробництво він так і не був запущений.

З особливостей авто відзначають новаторський, як для того часу, обтічний дизайн і частково складаний дах. Доктор Хельмут Хофманн, президент німецького Maybach Club, вважає, що ні один з оригінальних автомобілів (на його думку, їх було всього два), не дожив до наших днів. Так що київський примірник, швидше за все, просто репліка.

Популярні новини зараз

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про хороші варіанти ігрових ноутбуків для кожного покупця