У Києві можуть залишити пам'ятник генералу Миколі Ватутіну, не зважаючи на рішення про декомунізацію. З відповідним проханням до міської влади звернулися мешканці столиці, розмістивши на сайті Київської міської ради петицію.

Пам'ятник, який розташований в Маріїнському парку, є частиною меморіального комплексу, присвяченого радянському генералу.

"При безпосередній участі Миколи Ватутіна Червоною Армією були проведені успішні операції. Серед них Київська операція. Завдяки військовій хитрості, придуманої саме Ватутіним, був звільнений Київ… Микола Ватутін є знаковою особою у боротьбі українського народу проти нацистської окупації Німеччини, а тому демонтаж його пам'ятнику недоречний і неприпустимий", - зазначають автори електронної петиції.

Щоб у Київській міській раді звернення городян взяли до розгляду, його повинні підписати 10 тисяч киян за термін до 90 днів. Чи встигне петиція про збереження пам'ятника зібрати стільки однодумців, поки не зрозуміло.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", представники російської православної церкви зажадали "переселить" тіло Леніна з Мавзолею в інше місце.

Популярні новини зараз

Заради уваги дам серця: павуки здатні "співати" пісні за допомогою опалого листя

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Показати ще

Нагадаємо, що на Закарпаття в місті Чоп в рамках декомунизации з молотка пішов пам'ятник Володимиру Леніну, якого викупили за скажені гроші.

Також повідомлялося, що звичайний киянин одного разу вранці зустрів у метро звичайної людини у футболці зі Сталіним. І це не дуже добре закінчилося для другого.