Нещодавно на сайті КМДА був опублікований документ за підписом міського голови, за яким Департамент інформаційно-комунікаційних технологій є відповідальним за організацію участі Києва у щорічній конференції Smart City Expo 2020, який має відбутися в Барселоні 17-19 листопада.

Паралельно на сайті Prozorro оголошено тендер щодо організації цієї поїздки, на яку влада готова витратит аж 5 мільйонів бюджетних коштів.

Такі дії столичних очільників прокоментував голова київської міської організації партії Громадськй рух «Рідна країна» Олександр Федоренко:

«У мене після перегляду документів з`явилось питання: а ми що, вже пандемію побороли? Іспанія сьогодні одна з країн, де найшвидше збільшується кількість хворих. Навіть восени їхати туди не так безпечно. Але найменше мене цікавить безпека чиновників, які готові на свої розваги тринькати бюджетні кошти. Варто пояснити киянам, що 5 мільйонів гривень – це 2 апарати штучної вентиляції легенів, які рятують життя хворим; це маски, захисні костюми, ліки, антисептики. Виходить, на телебаченні вони піаряться і розповідають одне, і в той же час тихо витрачають кошти на поїздки для задоволення. Команда Громадського руху «Рідна країна» закликає столичну владу схаменутись і перестати тринькати гроші платників податків і почати виконувати свої обов`язки – захищати киян.»

Популярні новини зараз

П'яний дніпрянин вивів на прогулянку незвичайного "улюбленця", - перелякані городяни кинулися до рятувальників

Українець показав "пастку" від Vodafone - "Чистої води обман"

За 7 хвилин всі карти Приватбанку були спустошені - українець залишився ні з чим після дзвінка, деталі шахрайської схеми

"Холостяк" Макс зізнався в інтимі на проєкті, таємне листування просочилось в мережу - "Їх багато"

Показати ще