Народний депутат Сергій Шахов у якого виявили коронавірус розповів, що зараз відбуватися в Олександрівській лікарні Києва, куди доставляють всіх хворих на COVID-19.

Про це повідомляє інформаційний портал " Страна ". 

Народний депутат, у якого виявили коронавірус розповів, що в Олександрівській лікарні Києва медичні сестри працюють по кілька змін, тому що потік хворих практично не припиняється. 

"Медсестри реально падають, завантажені, працюють по кілька змін, так як людей все привозять і привозять. Вся лікарня до п'ятого поверху заповнена людьми. Медсестри і ставлять катетери, і беруть кров на аналізи і мазок з носа. Кардіограму теж роблять медсестри", - повідомив нардеп.

Сергій Шахов, фото <!--StartFragment-->Страна<!--EndFragment-->


Також за словами нардепа лікарі цієї лікарні прекрасні, незважаючи на втому і величезний потік людей вони роблять обходи кілька разів в день. При цьому Шахов зазначив, що це одна з кращих лікарень, які він бачив у своєму житті. 

Також нардеп розповів про свою палату. По його словах вона досить гарна, хоч і невеликих розмірів. Там є ліжко, маленький холодильник, тумбочка, стілець.

"Якщо стан погіршується, у кожній палаті є кнопка виклику, її можна натиснути. Це інфекційне відділення і я ізольований від оточуючих. Є санвузол, є і холодна, і гаряча вода", — говорить він.

Шахов відзначає, що з того часу, як тут знаходиться (з 21 березня), він не бачив жодного з 4 колег-депутатів, які теж тут лежать.

Нагадаємо, антибактеріальне мило зашкодить при пандемії, як правильно мити руки.

Популярні новини зараз

У Києві сурогатна мати продала китайцям "підробну" дитину - "Притримував очі пальчиками"

Зеленський приїхав на Прикарпаття і одразу потрапив до лікарні

У Харкові колега Комаровського наклав на себе руки після перенесеного коронавірусу

Чарівники в білих халатах пришили дитині відрізані ноги, ці кадри облетіли світ: "Мамочко, я йду!"

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua , коронавірус в Україні – Комаровський назвав ризики для вагітних жінок та новонароджених дітей.

Також портал Знай.ua писав, як уберегти дитину від коронавіруса і захистити нерви батьків.