В навчальних закладах Києва з 12 березня починається карантин у зв'язку з пандемією коронавіруса і тим, що смертельна інфекція вже просочилася на територію України.

У зв'язку з цими подіями, у ВУЗах Києва видали накази про припинення навчального процесу, а коменданти гуртожитків попросили студентів в екстреному порядку звільнити приміщення на три тижні. Про це стало відомо з повідомлення Информатора.

Так, відповідний наказ був випущений Міністерством освіти і науки (МОН). А в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) студенти вийшли на навчання (на перші пари). Тільки прийшовши в Alma Mater, учні дізналися, що ВНЗ, виявляється, закритий.

Студенти також розповіли виданню, що через зачинення Вузів на карантин і паніки, у багатьох гуртожитках студентів просять виїхати додому на три тижні. У деяких гуртожитках це виселення відбувається в примусовому порядку.

Іноді студентам дозволяють залишитися, але тільки якщо вони напишуть заяви. Так зробили в в гуртожитках Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ), при тому, що офіційного розпорядження поки немає. Коменданти самі повідомили про це. Студентам-пільговикам і працюючим студентам можна написати заяви на ім'я декана до 17:00 13 березня, і тоді вони нібито зможуть залишитися. Але отримати підпис декана зараз важко, так як вузи повинні бути закриті на карантин. У зв'язку з такими попередженнями і тиском, багато хто вже купили квитки додому.

Популярні новини зараз

Робота закладів освіти з 20 вересня зміниться: встановлено нові карантинні обмеження

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Еліна Світоліна розповіла, чим підкорив її Гаель Монфіс: "Він знає завжди..."

Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.uа писав, що з Уханя евакуюють решти українців: чи вдасться врятуватися дівчині з собакою?

Також Знай.иа повідомляв, що, згідно з повідомленнями ЗМІ, УЕФА перенесе Євро-2020 через коронавірус.

Раніше ми писали, що в Харкові на пам'ятник Сковороді почепили маску від коронавіруса: все буде добре.