У Києві дві нахабні злодійки в торговому центрі витягнули телефон з кишені жінки, поки та відволіклася на дитину. Про це сама потерпіла розповіла в співтоваристві «Київ оперативний» у соціальній мережі Facebook.

За словами постраждалої, вони з донькою зайшли в магазин «Конфіскат взуття», який знаходиться в ТЦ на Фестивальному причалі. Вони вибрали взуття і дочка вирушила оплачувати його на касу. В цей час жінка хотіла подивитися час на телефоні, але не виявила його в кишені.

«Засовую руку в кишеню і розумію, що там порожньо. Пару секунд забуття, стою зрозумівши, що сталося і де мій телефон. Розумію, що його витягли з кишені. Прокручуючи все в голові і згадую, що в той момент, коли я ставила пару взуття на стелаж, ззаду мене проминули дві дами, на яких я навіть не звернула увагу», - пише постраждала.

Всем добрый день! Хочу просто поделиться со всеми своим горьким опытом и попытаться обезопасить остальных. Позавчера приключилась со мной капец какая неприятная ситуация. Я с дочкой пошла в магазин «конфискат обуви»,который находится на фестивальном. Выбрали ребёнку обувку. Я отошла обратно к стеллажам, чтоб поставить на место ту пару,которая нам не подошла. Всё, собрались и пошли на кассу рассчитываться. Прошло каких-то ещё пару минут пока пришла кассир. И вот, пока ребёнок на кассе рассчитывается за покупку, я хочу глянуть на время в телефоне. Засовываю руку в карман и понимаю, что там пусто. Пару секунд забвения, стою соображаю, что произошло и где мой телефон. Понимаю, что его вытянули из кармана. Прокручивая всё в голове и вспоминаю, что в тот момент, когда я ставила пару обуви на стеллаж, сзади меня проплыли две дамы на которых я даже не обратила внимание. По итогу, позвав охрану, максимум, что было сделано - набрали на мой номер, который уже был отключен. 2-3 минуты дела. Как оказалось камер наблюдения в магазине нет. Обратились к охране самого центра, нам разрешили снять на телефон видео, где хоть немного видно тех самых деятельниц. Их видно после 14:03 (время на экране компа с которого снимали видео) две увесистые брюнетки. Может хоть кого-то это впредь убережёт от моей участи. Девочки, не теряйте бдительность даже когда вы в магазине с детками. Такие личности скорей всего на это и рассчитывают. #всеодноїхнесадять

Geplaatst door Киев Оперативный op Donderdag 12 maart 2020

Популярні новини зараз

Єлизавета II потрапила у скандал через лист школярам з Севастополя: "визнали" Крим російським

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Прості способи відрізнити справжню ковбасу від підробки: зовнішній вигляд, запах і не тільки

Показати ще

Вона додала, що охорона магазину нічим не змогла їй допомогти – камер спостереження в магазині не було.

Запис камер спостереження ТЦ показала двох жінок, які виходять з магазину в той час, як там була обікрадена жертва.

«Дівчата, не втрачайте пильність навіть коли ви в магазині з дітками. Такі особистості, скоріше за все, на це і розраховують», «Навчіться не носити телефон в кишені», - коментують інцидент кияни.

Нагадаємо, раніше Українці будуть викликати швидку і копів однією кнопкою, як буде працювати нова система.

Як повідомляє портал «Знай.ua» У Києві лікар порушив клятву Гіппократа і залишив помирати молодого хлопця

Також «Знай.ua» писав, що У Миколаєві пасажир кулаком переконав водія зробити зупинку в недозволеному місці, відео.