Цьогоріч зима видалася аномально теплою. Стихія не надто балувала українців снігом та морозами. Через таке аномальне тепло багато звірів у Чорнобильській зоні так в не впали в зимову сплячку.

Про це повідомив Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник на своїй сторінці у Facebook.

Зима цьогоріч дуже тепла, тому такі зимосплячі звірі, як борсуки та єнотоподібні собаки так і не заснули й вільно розгулюють зоною відчуження. По всій території біосферного заповідника можна помітити сліди диких тварин. Щоправда, не зустрічаються, мабуть, тільки сліди ведмедя. Але рідкісну рись можна зустріти гарантовано.

Тепла зима розбудила тварин у Чорнобильській зоні

Популярні новини зараз

Комаровський роз'яснив, чи прийде бубонна чума з Монголії в Україну: "Бактерія розмножується"

"Я не живу – я мучусь": відверте зізнання бабусі школяра, який застрелився, сколихнуло Україну

У Дніпрі голий чоловік вивів на прогулянку свого "дружка" — в трусах і з нашийником

На Львівщині з колонії втік жорстокий вбивця - ніч, паркан, сирени

Показати ще

Але все одно найбільше слідів у заповіднику - зайців, їх тут чимало. За їхніми слідами можна встановити і місця спарювання, й переслідування зайцями самиць.

"Коли ж спокійно посидіти у надвечірніх сутінках, то можна побачити і справжні турнірні бої між самцями. А вже в березні в зайцевих народяться малята", – зауважили в заповіднику.

Тепла зима розбудила тварин у Чорнобильській зоні

Нагадаємо, що з-за збільшення кількості випадків, коли тварин закривають у підвальних приміщеннях житлових будинків, чоловіка з душею Робін Гуда запідозрили в бажанні творити добро.

Як повідомляв портал "Знай.ua", жінка, яка планувала відвідати Ухань на початку цього місяця, подякувала собаці за те, що вона пережовувала паспорт і скасувала її поїздку до міста, ураженого коронавірусом.

Також "Знай.ua" писав, що в селищі Борова, що на Харківщині, бродячий пес напав на 14-річну школярку і жорстоко покусав.