У Києві зайнялися виготовленням 295 тисяч електронних квитків для місцевих школярів. На них КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" готовий витратити майже 28 мільйонів гривень. Аукціон, на якому виберуть компанію, яка буде робити ці е-квитки, пройде 31 березня, пише Інформатор.

За умовами тендеру, електронні квитки для київських учнів будуть з персональними даними, фотографією, унікальним номером, штрих-кодом і датою видачі. Також в цьому квитку буде інформація про школу, логотип КМДА і напис Kyiv Smart Card. Крім того, буде можливість розмістити на е-квитку чіп-модулі, які вказують на використання учнівського квитка в інших системах електронного обліку. Строк поставки учнівських квитків – до 28 грудня 2020 року.

Школярі, TUT.by
Школярі, TUT.by

За словами директора департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрія Назарова, власники таких карток зможуть використовувати їх для безкоштовного проїзду в транспорті і для пільг на вхід на виставки і спектаклі. Також за допомогою спеціального додатка батьки отримають можливість відслідковувати переміщення дітей по Києву. Всі ці е-квитки будуть безкоштовні для учнів, проте у разі втрати картки, її відновлення вже буде платним.

Нагадаємо, українські школярі зможуть їздити безкоштовно, коли запрацює нововведення.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що старшокласників навернуть на шлях істинний.

Також портал "Знай.ua" писав, що батькам пояснили, що таке кібербулінг очима дітей.