В українській столиці все продовжують піднімати питання про декомунізацію. Так, у Києві не дадуть знести пам'ятник генералу Ватутіну.

Про це повідомляє Інформатор.

Найяскравіший пам'ятник, що зберігся та який привертає до себе масу негативу націоналістів був і залишається пам'ятник Ватутіну. За цей час його кілька разів обливали фарбою, і навіть намагалися знести самостійно, але все безрезультатно. Все тому що пам'ятник Ватутіну в Маріїнському парку — особливий, і не підлягає закону про декомонізацію.

У Києві не дадуть знести пам'ятник генералу Ватутіну

"Прізвища Ватутіна немає в списках на декомунізацію в силу різних обставин. Це по-перше. По-друге, навіть якщо б він був в цих списках та підпадав під декомунізацію, існує окремий виняток щодо могил. Це не просто пам'ятник Ватутіну — це могила", — сказав Антон Дробович.

Популярні новини зараз

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа", представники російської православної церкви зажадали "переселить" тіло Леніна з Мавзолею в інше місце.

Нагадаємо, що на Закарпатті в місті Чоп в рамках декомунизации з молотка пішов пам'ятник Володимиру Леніну, якого викупили за скажені гроші.

Також повідомлялося, що звичайний киянин одного разу вранці зустрів у метро звичайної людини у футболці зі Сталіним. І це не дуже добре закінчилося для другого.