У Києві в середу, 4 грудня, опівдні має розпочатися судове засідання, на якому оберуть запобіжний захід молодим людям, підозрюваним у вбивстві трирічного Сашка Соболєва – сина депутата Київської обласної ради В'ячеслава Соболєва. Про це передає «Страна».

Як повідомляється, на суді готові бути присутніми батьки застреленого хлопчика – мати Інна Вільчинська і батько В'ячеслав Соболєв. Обоє батьків вже знаходяться в приміщенні Шевченківського суду. Відзначають, що мати вирішила виступити в суді з заявою, з яким саме – поки не ясно.

Охоронці, що супроводжують жінку, не підпускають до неї журналістів – матері загиблого малюка очевидно дуже погано, їй важко пережити втрату.

«Вона постійно плаче, розглядає в телефоні фото сина і цілує їх», - повідомляє кореспондент видання.

Популярні новини зараз
Відключення світла і сильні морози: як будуть діяти графіки Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла Пенсію можна законно збільшити: про який трюк не розповідають пенсіонерам Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень
Показати ще

Інна Вільчинська, Країна