У Києві ще не випав справжній сніг, але вже з’явився штучний. Вся Голосіївська гора та схили Протасового яру готові до відкриття лижного сезону. Про це розповіли в інтернет-співтоваристві "Типове Голосієво".

Як зазначається, гірки вже незабаром будуть відкриті для тих, хто полюбляє активний відпочинок та зимові види спорту. Старт сезону заплановано на 29 листопада.

Зазначимо, що поки що у столиці тримається прохолодна погода з легким морозцем, однак синоптики провіщають близьке потепління.

Тож помилуватися засніженими київськими пагорбами мешканці та гості столиці зможуть ще не скоро.

Нагадаємо, осінь повністю збирається змінити життя деяких людей, але це відноситься не до всіх знаків Зодіаку. Кому зірки напророкували найбільш щасливі і вдалі дні, розповів відомий астролог Влад Росс.

Також Знай.uа писав, які дні стануть справжнім пеклом, особливо для метеочутливих людей у 2019 році. Став відомий повний календар магнітних бур на другу половину року.

Ще Знай.uа писав, що восени багато хвороби загострюються і псують враження від цієї чарівної пори. Від типових осінніх хвороб і загострень можна себе вберегти: потрібно проводити профілактику і лікування.