У Києві автомобіль патрульної поліції евакуювали за паркування у недозволеному місці. Відповідне фото розмістив на своїй сторінці у соцмережі Facebook керівник підрозділу «Муніципальної Варти Києва» Сергій Бондар.

«Це не ми!» - іронічно прокоментував він опублікований знімок.

У коментарях до фотографії користувачі не стримують своїх емоцій.

«Це дивовижно», «Уроборус», «Звісно! Бо після вас тільки на розборку вже…», - пишуть вони. Однак дехто припускає, що не все так однозначно: можливо, автомобіль правоохоронців просто зламався і знадобилася допомога евакуатора.

Сергій Бондар, Facebook

Популярні новини зараз
Рання весна чи тривалі морози: бабак Тимко віщував, коли чекати тепла Пенсіонерам доплатять майже 2 600 гривень: хто отримає надбавки Світло і тепло по-новому: в Україні планують реформу енергетики – що зміниться Мобільні номери будуть відключати: зміна правил з 6 лютого
Показати ще

Нагадаємо, що в школах під Києвом дітей годували неякісними продуктами, які раніше були списані з-за терміну придатності.

Як повідомляв Знай.uа, українцям варто приготуватися до підвищення тарифів на комунальні послуги, адже найближчим часом очікується подорожчання як мінімум на 15-20%.

Також Знай.uа писав про те, що багатьом львів'янам тепер доведеться відвикати від звичних маршрутів громадського транспорту.