Киян порадували несподівано приємною новиною, яка стосується скасування підвищення тарифів по оплаті житлово-комунальних послуг.

Платіжки за комуналку, Etcetera.media
Платіжки за комуналку, Etcetera.media

Про це повідомив глава Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов у інтерв'ю для "Главком".

Губернатор проінформував, що днями ОДА направила до керівництва Київської обласної ради проєкт документу про скасування попереднього рішення щодо підвищення тарифів на житло-комунальні послуги.

"Я хочу побачити розрахунки і зрозуміти, чому депутатами було прийнято таке рішення. Люди мають право знати, на яких підставах вони повинні платити більше. Кожне таке рішення має бути обґрунтоване та роз’яснене споживачам. Так давайте оприлюднимо формулу цих розрахунків", — пыдкреслив Олексій Чернишов.

Популярні новини зараз
Передбачення, від якого холоне кров: "Китайський Нострадамус" розповів, що станеться у 2025 році Гороскоп на тиждень 7-13 липня для всіх знаків Зодика: недобиті колишні Овнів, момент істини Стрільців та удар для Раків Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

Губернатор Київщини Олексій Чернишов, фото: Деловая столица

Нагадаємо, що в Україні вже почався опалювальний сезон, але багато українців не виявили належні пільги в платіжках.

Як повідомляв портал Знай.uа, українцям перерахують тарифи на опалення і гарячу воду.

Також портал Знай.uа писав, що Кабмін Гончарука кардинально змінить комуналку.