Поспілкуватися із другим учасником резонансної ДТП, у яку потрапив дитячий омбудсмен Микола Кулеба, ні журналісти, ні громадські активісти не можуть. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook блогер Назар Приходько.

Він зазначає, що прибув до Києво-Святошинської районної лікарні, щоб відвідати другого учасника аварії, проте ні його, ні активіста Тіма Златкіна не пустили. На заваді спілкуванню із потерпілим стали представники охоронної фірми.

У приймальному відділенні активістам заявили, що «нічого не знають» і направили їх до реєстратури. Після кількох таких «відфутболювань» активісти опинилися у директора лікарні.

«Під’їхали автоматники, які хоча і не були агресивними як ці “гамадрили”, втім, було видно, що вони з цими “охоронцями” в зв’язці. Ми так і не змогли дістатися до хлопця…», - повідомив Приходько.

Популярні новини зараз

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

Справа отримала скандальне продовження, Facebook Назар Приходько

За його словами, одна із співробітниць відділення розповіла, що потерпілий “дуже багато спить”. Будь-яку іншу інформацію лікарі повідомляти відмовляються.

Приходько зазначає – те, що відбувається, наштовхує на думку, що готується “офіційна” версія, яку «буде прийнято за основу і в цілому».

Нагадаємо, після ДТП за участю Кулеби у поліції відкрили кримінальне провадження

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кулеба просить українців молитися за його синів