Сьогодні, 21 листопада, в Україні святкують День Гідності і Свободи. Цього року відзначають вже шосту річницю подій на Майдані, які стали початком Революції Гідності. Євромайдан і його силовий розгін був тим поштовхом, який запустив механізм народного повстання.

Для України Революція Гідності стала переломним моментом, що багато в чому визначив її подальшу долю і вектор зовнішньополітичного розвитку. Трагічні події тих днів 2013 року назавжди залишаться в пам'яті українців, що шанують жертву тих, хто віддав свої життя заради майбутнього своєї країни.

Зеленський відвідав сквер на вулиці Небесної Сотні

Сьогодні президент Володимир Зеленський відвідав сквер на вулиці Небесної Сотні (колишній Інститутській) в Києві та вшанував пам'ять загиблих мітингувальників. Він заявив, що винні в тих кривавих подіях обов'язково повинні понести покарання, а розслідування загибелі Героїв Небесної Сотні повинно бути доведено до кінця. Крім того, глава держави перевірив, як просувається будівництво музею Революції Гідності.

Популярні новини зараз

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Комунальники Марцінківа знесли пів Франківська: це незаконно

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Показати ще

Участь Президента України Володимира Зеленського та пані Олени Зеленської у заходах до Дня Гідності та Свободи.

Участь Президента України Володимира Зеленського та пані Олени Зеленської у заходах до Дня Гідності та Свободи.

Geplaatst door Офіс Президента України op Woensdag 20 november 2019

Додамо, що в ці дні почалася не тільки Революція Гідності в 2013 році, але і Помаранчева революція в 2004 році. Винуватців загибелі людей на Майдані взимку 2014 року, а також тих, хто розганяв студентів у жовтні 2013 року, при президенті Петра Порошенку так і не покарали, незважаючи на всі обіцянки.

Нагадаємо, що вихідним День Гідності і Свободи в Україні не є. Згідно ст. 73 Кзпп 21 листопада не є одним з офіційних неробочих днів в Україні.

Як повідомляв Знай. ua, доктор Комаровський сказав, чому не пробачить політикам ошуканий Майдан. Відомий педіатр зазначив, що ніколи не пробачить обманутого довіри людей.

Також Знай. ua писав, що з нагоди річниці Майдану в Києві зберуть найкращих снайперів країни. Провідні стрілки України змагатимуться за першість.