У Києві дозволили комунальникам прибирати зі дворів і вулиць покинуті автомобілі. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«За» відповідний дозвіл віддали свої голоси 85 з 89 присутніх депутатів міськради. Як повідомляється, тепер комунальні служби зможуть «переміщати транспортні засоби, які нікому не належать, для тимчасового зберігання та передачі відповідним підрозділам Національної поліції в установленому порядку». Про те, який це буде порядок, в КМДА не розповіли – його приймуть пізніше.

За словами депутата-доповідача Олександра Пабата, який висвітлював це питання, раніше КМДА не була наділена повноваженнями прибирати кинутий транспорт, а у Нацполіції немає матеріально-технічної бази, щоб це здійснити.

В результаті одна служба не мала прав на прибирання, а друга – коштів, щоб його здійснити.

Популярні новини зараз

Доньки Кошового з "Квартал 95" занадто швидко подорослішали: яскрава фотосесія

Укрзалізниця влаштувала пасажирам ігри на виживання: "Аби не здохнути на цьому галицькому Титаніку"

Чоловік Фріске Шепелєв пожертвував сином заради нового кохання: віддав дитину...

Гібрид людини та тварини: археологи виявили єдину у своєму роді знахідку віком у 44 тисячі років, фото

Показати ще

Нагадаємо, що в школах під Києвом дітей годували неякісними продуктами, які раніше були списані з-за терміну придатності. 

Як повідомляв Знай.uа, українцям варто підготуватися до підвищення тарифів на комунальні послуги, адже найближчим часом очікується подорожчання як мінімум на 15-20%.

Також Знай.uа писав про те, що багатьом львів'янам тепер доведеться відвикати від звичних маршрутів громадського транспорту.