У Києві прихильники "УПЦ КП" провели "хресний хід" з вимогою скасувати рішення про ліквідацію церкви. Так, під час заходу в учасників ходи "УПЦ КП" і журналістку телеканалу "ZiK" розпилили сльозогінний газ.

Про це повідомляє "Klymenko Time".

Повідомляється, що під час хресного ходу сталася конфліктна ситуація правоохоронці відмовилися впускати людей в будівлю Апеляційного окружного суду. Через деякий час в учасників ходи "УПЦ КП" і журналістку телеканалу "ZiK" розпилили сльозогінний газ. Також відомо, що заарештовані кілька священиків.

проводять Хресний хід Фото: Країна


Варто відзначити, що у хресній ході брали участь близько 200 осіб. Учасники пройшли від Європейської площі до будівлі уряду.

проводять Хресний хід Фото: Країна

Популярні новини зараз
Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Іран у вогні: потужні вибухи по всій країні, палають військові та нафтопереробні заводи Після січня одразу прийде рання весна: прогноз від народного синоптика на лютий До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій
Показати ще

Нагадаємо, замолити гріхи "на дому": у Франківському церковна фанатичка потягла мощі святого.

Портал Знай.ua повідомляв, що священик з Одеси влаштував каплицю просто під землею.

Раніше портал Знай.ua писав, що Insta-батюшка підкорив мережа, як проповідує парафіянам слуга божий: "Пастух повинен пахнути своїми вівцями".