У лісі під Києвом виявили сотні буханців викинутого хліба, який невідомі просто залишили гнити під відкритим небом.

Відповідною інформацією та кадрами дивної знахідки поділилися в групі "Типовий Київ" в Twitter.

"В лісі Київської області знайшли сотні викинутих буханців хліба. Звичайно, найліпше ж викинути, ніж віддати тим, кому він може бути потрібен", - сказано в повідомленні під фото.

Популярні новини зараз
Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться
Показати ще

Обурені кияни взялися активно коментувати незвичайна подія.

"Нинішні бездомні хліб з цвіллю є не будуть. Їм свіже подавай", "Кому потрібен цвілий хліб?", "Ну там можна і нормальні буханочки вибрати", "Нема на них Голодомору" - пишуть в мережі.

Нагадаємо, в Одесі сім'ї колектори влаштували звірячі тортури: "'Витрясли душу"

Як повідомляв раніше Знай.ua, побиття школярок в Запоріжжі обростає скандальними подробицями, недитяча жорстокість: "Цілуй кросівки"

Також Знай.ua писав про те, що під Дніпром озвірілі охоронці побили чоловіка з вадами слуху: дику розправу зловила камера