В столиці під стіни Верховної Ради вийшли аграрії з усієї України, повідомляє портал “Інформатор”.

Як повідомляється, ця акція направлена проти прийняття закону про обіг землі в Україні. На думку організаторів акції законопроект у запропонованому вигляді дозволить зосередити землі в руках олігархів та іноземців, а українські аграрії почнуть втрачати землі, що призведе до занепаду сіл.

В Киеве под Верховной Радой сотни аграриев и жителей сел протестуют против рынка земли

Geplaatst door Информатор Киев op Woensdag 30 oktober 2019

Також аграрії збираються влаштовувати подібні акції під будівлями інших органів влади та попереджають, що у випадку, якщо цей законопроект не буде відкликано, акції протесту продовжуватимуться, але мирними можуть вже не бути.

Популярні новини зараз
600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Нагадуємо, що у протестах щодо законопроекту про обіг землі також збиралась взяти участь партія Громадянський рух “Рідна Україна” Миколи Томенка.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Бандера в рясі: у Франківську увічнили пам'ять батька легендарного ватажка УПА.

Також Знай.ua писав про те, що із Франківська зникли сміттєві баки, городяни не вірять своїм очам: "Не смішно..."