Центральний залізничний вокзал Києва незабаром отримає обладнання, необхідне для встановлення зарядних пристроїв до електрокарів. Про це стало відомо з повідомлення у Facebook очільника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова.

За його словами, на шляху до встановлення зарядок для електромобілів стояли «бюрократичні перепони», однак їх вдалося подолати. Чи з’являться зарядки на інших вокзалах, залежатиме від попиту на їхні послуги.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.

Популярні новини зараз
Гроші вже пішли: з 1 квітня українцям почали надходити виплати, хто може отримати допомогу Розшук ТЦК закриється без сплати штрафу: юрист пояснив, що для цього треба В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+ Українці отримають нові пенсії: скільки реально заплатять вже з квітня і кому
Показати ще