Через те, що в столичних школах почастішали випадки проникнення сторонніх, в школах Києва посилять заходи безпеки.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Незабаром у всіх школах Києва посилять заходи безпеки. Це пов'язано з тим, що в останній час у столиці почастішали випадки, пов'язані з проникненням сторонніх людей у приміщення навчальних закладів.

"Безпека наших дітей — це найголовніше і для цього доступ на територію шкіл сторонніх осіб треба максимально обмежити, а доступ батьків зробити системним, чітким та максимально організованим", заявив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський.


Валентин Мондрієвський просить батьків віднестися до цього з розумінням, адже у них одна мета - захистити дітей. Щоб підвищить безпеку в школах місцева влада має намір залучити до роботи "Муніципальну охорону".

Мондрієвський підкреслив, що доступ на територію школи повинен бути один для всіх. Зокрема, йдеться про пред'явлення документів, що підтверджують особу та про фіксацію входу і виходу сторонніх людей.

Нагадаємо, у багатьох українських школах дітей погано навчають англійської мови. Чому українцям важко дається англійська, і як зробити навчання більш ефективним?

Як повідомляв Знай.ua , моторошна трагедія в поїзді Львів: засуджений до довічного зек убив молодого конвоїра.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Зворушливі привітання на День матері: слова, які торкнуться серця

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Знай.ua писав, в Україні зафіксували новий випадок дифтерії: зробив щеплення 2 року назад.