У Києві в ТРЦ "Космополіт" 19 жовтня невідомий чоловік побив представницю ЛГБТ-спільноти, яка прийшла зі своєю партнеркою в кінотеатр. Відео нападу опубліковано на Facebook-сторінці KyivPride.

З'ясувалося, що чоловік переплутав дівчину з парубком, коли та пішла разом зі своєю партнеркою в туалет.

"Він звернувся до Марії зі словами "Пацанчик, тебе здесь не место". За словами Анастасії це і стало причиною нападу, адже чоловік вважав, що Марія – це хлопець, і їй не місце в жіночому туалеті. Коли Марія особисто відповіла йому, що вона дівчина, справа перейшла до сварки і бійки, чоловік почав чинити агресію", – вказується в повідомленні.

Нападник почав тягнути дівчину за руку, після чого скрутив її і перекинувши через себе, вдарив головою об кахель.

Популярні новини зараз

Що це таке NFC в телефоні: як встановити, навіщо потрібен і як користуватися

Балан натякнув на вагітність Кароль забавним подарунком: "Знайшли те, що шукали"

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Китайські війська увійшли на територію Росії: піхота і важка техніка йдуть без зупинки

Показати ще

В результаті інциденту у дівчини забої голови, шиї та забій з підозрою на струс мозку. Лікарі призначили постраждаій комп'ютерну томографію для більш детального обстеження. Марія вже зняла побої на відео і написала заяву в поліції.

СКОЄНО НАПАД НА ДІВЧИНУ, ЯКА РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ПАРТНЕРКОЮ ВІДВІДАЛА ОДИН ІЗ КИЇВСЬКИХ КІНОТЕАТРІВ

СКОЄНО НАПАД НА ДІВЧИНУ, ЯКА РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ПАРТНЕРКОЮ ВІДВІДАЛА ОДИН ІЗ КИЇВСЬКИХ КІНОТЕАТРІВ Жертвами нападу стали nastiabusia та Maria Morenina. 19 жовтня у кінотеатрі ТЦ «Космополіт» після вечірнього сеансу пара пішла у вбиральню , але за ними побіг чоловік. Він звернувся до Марії зі словами «Пацанчик, тебе тут не место» (рос.). За словами Анастасії це і стало причиною нападу, адже чоловік вважав, що Марія – це хлопець та їй не місце у жіночому туалеті. Коли Марія особисто відповіла йому, що вона дівчина, справа перейшла до сварки та бійки, чоловік став чинити агресію. Він почав волокти за руку Марію, згодом скрутив її, перевернув через себе і вдарив голову об кахель. У Марії забої голови, шиї та вуха. На щастя, кровотечі не було, проте є підозра на струс мозку, це має визначити комп’ютерна томографія голови, яку має пройти Марія. Усі побої зняті лікарями, заява у поліцію складена. Закликаємо Національну поліцію України швидко та ефективно розслідувати цю справу, а Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України якнайшвидше запровадити дієве законодавство про злочини на ґрунті ненависті, відповідно до їх зобов’язань в рамках Національної стратегії з прав людини. ❗ ПРОСИМО МАКСИМАЛЬНОГО РЕПОСТУ, ЩОБ ЗНАЙТИ НАПАДНИКА. Якщо ви маєте будь-яку інформацію, пишіть нам або постраждалим у дірект. Нагадуємо, що НАША боротьба не закінчена, вона тільки починається. Все бесповоротно буде Прайд ✊ Національна поліція України Володимир Зеленський Oleksiy Honcharuk

Geplaatst door KyivPride op Woensdag 23 oktober 2019

Нагадаємо, у Харкові пограбували сімейну пару, яка хотіла зупинитися у вокзальному готелі.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Львові дитину накачали алкоголем на очах у всього міста.

Також портал Знай.uа писав, що під Дніпром охоронці побили чоловіка з порушеннями слуху.