Проведення виборів у Києві в 2019 році технічно неможливе. За словами спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, це пов'язано з тим, що закон "Про столицю України" до кінця року тільки вступить в силу.

Від акту призначення позачергових виборів до голосування має пройти 60 днів. В такому випадку, враховуючи, що закон ще не набрав чинності, до кінця року виборів столичного мера не буде.

Раніше можливою датою позачергових виборів у Києві називали 8 грудня.

Нагадаємо, що народний обранець з президентської партії "Слуга народу", а також колишній генеральний директор телеканалу 1+1 Олександр Ткаченко подав свою декларацію, в якій він вказав, що претендує на посаду голови Київської міської адміністрації.

Як повідомляв портал Знай.uа, Юрій Романенко в своєму новому пості звернув увагу громадян на питання про проведення референдуму. Експерт задався питанням, чому на Донбасі не проводиться волевиявлення таким чином.

Також портал Знай.uа писав, що у Верховній Раді нардепи можуть вже через місяць прийняти законопроект, який завершує процес скасування депутатської недоторканності. Це означає, що НАБУ та ДБР зможе прослуховувати фігурантів розслідувань.