Майже весь день погода буде похмурою, лише ввечері небо проясниться. Опадів у цей день не варто очікувати.

Інформація взята з сайту Sinoptik.

Синоптики розповіли, що в понеділок, 23 вересня вологість повітря у Києві становить від 38 до 81%. Вдень стовпчики термометрів показуватимуть від 8 до 13 градусів тепла.


Схід сонця у цей день у Києві буде спостерігатися у 06:44, а захід можна побачити у 18:56.

У цей день вшановується пам'ять святителів Петра і Павла, єпископів Нікейських.

Про погоду судили по горобині. Якщо горобини у лісі багато — осінь буде дощова, якщо ж мало — суха. Багато ягід на горобині передвіщає сурову зиму, тому і заготовляли тоді горобинний квас, щоб у великий холод лікувати простудні захворювання.

Як вже писав Знай.uа синоптики закликали не поспішати діставати шуби: коли в Україну повернеться тепло

Нагадаємо, Знай.uа розповідав, що киянин зняв приголомшливе відео найкрасивіших пейзажів України.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Показати ще

Портал Знай.uа повідомляв про те, що влада готує тотальну перевірку для українців - хто може попрощатися з виплатами.