У Києві біля КМДА зібралися ошукані інвестори столичних недобудов. Мітингувальники вимагали від влади зупинити видачу дозволів на будівництво, поки не будуть введені в експлуатацію всі недобудови в Україні.

До будівлі КМДА ошукані вкладники почали підходити близько 9:30. Всього до початку ходи зібралося близько 70 чоловік. повідомляє Інформатор.

Потім учасники мітингу пройшлися пішою ходою до Офісу Президента. Організатором акції виступило Всеукраїнське об'єднання інвесторів недобудов.

Ошукані вкладники несли з собою плакати і транспаранти. Крім того, частина мітингувальників була в бутафорських ланцюгах, багато ошукані вкладники йшли по центру Києва в розірваних мішках, одягнутих поверх одягу.

Популярні новини зараз
Росіяни можуть завдати масованого удару іранськими дронами Shahed-136, у небезпеці навіть столиця В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі
Показати ще

Нещодавно Знай.ua писав про те, що пожежники збунтували проти головних корупціонерів України.

Як повідомляв Знай.ua Богдан поклав око на крісло Кличка: "Час зайнятися чимось серйозним".

Також Знай.ua розповідав, що зареєстрований проект про внесення змін у закон "Про столицю України".