У Києві шукають хлопчика, що зник напередодні, 17 вересня, — Сахацького Кирила Руслановича. Про це повідомляють у Нацполіції.

Наголошується, що хлопчик вийшов з дому і не повернувся. Мобільний зв'язок з ним пропав. Батьки і поліцейські просять небайдужих громадян повідомити, якщо вони побачать дитину або дізнаються що-небудь про її місцезнаходження.

Повідомляється, що дитині – 14 років. Зріст – 150 см, середньої статури, волосся світле коротке, очі блакитного кольору, на руках – садна. Був одягнений у темно-сині джинси, чорні кросівки, темно-зелену легку куртку.

У Києві шукають хлопчика

Раніше Знай.ua повідомляв, що під Києвом пропав школяр, батьки виплакали всі очі.

Популярні новини зараз
Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська Заберуть житло, і речі зібрати не встигнете: через які борги українці ризикують опинитись на вулиці Мобілізацію в Україні можуть скасувати: що пропонують натомість
Показати ще

Також Знай.ua писав, франківських школярів возитимуть до школи безкоштовно, але є нюанс.