У Києві від настирливої реклами очистили Лівобережну.

Про це повідомляє Інформатор.

Столичні власті почали активно боротися з незаконною рекламою і поступово позбавляють Київ від надлишків маркетингу. Так, працівники КП "Київреклама" очистили від афіш, плакатів і білбордів Лівобережну.


Комунальники розповіли, що з розв'язки біля станції метро "Лівобережна" демонтували 28 щитів. Крім того, ще 19 подібних конструкцій прибрали з самого кільця біля "Лівобережної".


Міська влада ще трохи наблизилися до заповітної цифри 4 390. Саме стільки білбордів має залишитися в Києві, згідно з договором з рекламними операторами. На даний момент у Києві встановлено 4 673 білборда.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..."
Показати ще

Нагадаємо, що в Оболонському районі Києва по вул. Богатирської під мостом, який йде на вул. Лугову, на автомобілі посипався черговий шляхопровід.

Раніше Знай.ua повідомляв, українським молодим мамам будуть видавати оновлені "бебі-бокси".

Також Знай.ua писав, українцям порадили, як збільшити пенсію.