12 вересня Київський політехнічний інститут святкує 121-й день народження. Цей день особливий, так як нагадує, що в сфері освіти Україні є чим пишатися. Серед усіх технічних вузів Європи КПІ — один із найбільших.

КПІ відкрився у 1898 році у складі чотирьох факультетів: механічного, хімічного, сільськогосподарського та інженерного. Примітно, що перші роки роботи політеху головою державної екзаменаційної комісії був легендарний фізик Дмитро Менделєєв.

У 1923 році в КПІ діяло вісім науково-дослідних кафедр: будівельного мистецтва, механічної технології, фізики, гідрології, електромеханіки, хімії, хімічної технології і технології сільськогосподарських виробництв. А в роки Другої світової університет не припинив свою роботу і був перенесений у Ташкент.

Популярні новини зараз

В Офісі президента вирують емоції, Богдана вивели з себе остаточно: "Що це за разводняк?!"

Вовк в овечій шкурі: астрологи назвали знаки Зодіаку, які зраджують абсолютно всіх

Скандальне весілля Собчак дійшло до глави РПЦ: "Відлучити від церкви!"

Страждаючи від смертельної хвороби Заворотнюк не забула і звернулася до Зеленського: "Володя, я знаю..."

Показати ще

До речі звання «університет» політех отримав тільки в 1995 році, визнавши заслуги творчої праці колективу КПІ. А сотий день народження Київського політехнічного інституту за рішенням Генконференції ЮНЕСКО потрапив у перелік подій, які відзначаються при участі цієї міжнародної організації.

Нагадаємо, стільки доведеться заплатити за навчання у вузах України.

Як повідомляв портал Знай.uа, батькам школярів доведеться заплатити державі 1700 гривень штрафу.

Також портал Знай.uа писав, що за київськими школярами встановлять цілодобове стеження.