Президент України Володимир Зеленський звільнив Віктора Коляду з посади голови Кагарлицької РДА.

Про це повідомляє інформаційний портал "Киевласть".

Володимир Зеленський звільнив Віктора Коляду з посади голови Кагарлицької райдержадміністрації. Відповідне розпорядження Президента України Володимира Зеленського №315 від 6 вересня 2019 року з'явилося на офіційному сайті.

"Звільнити Коляду Віктора Миколайовича з посади голови Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області у зв'язку із закінченням терміну повноважень Президента України", - сказано в рішенні.

У свою чергу Віктор Коляда зазначив, що планує звернутися до суду для отримання моральної компенсації від Кагарлицького райради, яка два роки тому звільнила його прийняттям незаконного рішення.


"Судовий процес по відновленню мене на посаді завершено. 4 вересня я приступив до виконання обов'язків. Але я планую подати в суд заяву на Кагарлицьку районну раду для отримання компенсації за ті два роки примусового прогулу через прийняття нею незаконного рішення", - говорить він.

Нагадаємо, харків'янин прогорів на любові до Путіна, городяни лютують: "Добу на збори і...".

Популярні новини зараз
Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину "Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа імпічмент президента і бюджет України: коли нова Рада візьметься за першочергові закони.

Знай.uа писав, "Де наша Прага?": Кличко спробував відбити удар Богдана і здав з потрухами.