2 вересня розпочнуться ремонтні роботи в аеропорту "Київ" імені Ігоря Сікорського (Жуляни). Через ремонт злітно-посадкові смуги не будуть функціонувати.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
Підписатися
Про це повідомляє прес-служба аеропорту.
Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Варто звернути увагу, що всі рейси перенесуть до аеропорту "Бориспіль".
Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"
Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків
Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"
Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу
"На час закриття аеропорту всі авіакомпанії, які базувалися в аеропорту, будуть перенесені на відправку і прийом рейсів до аеропорту "Бориспіль", — йдеться в повідомленні.
Чудові новини!
Тепер Знай.uа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
У прес-службі аеропорту також сказали, що вартість робіт становить 33 млн грн, і вони закінчаться не раніше 12 вересня.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", держава виділить 9 млрд гривень на відновлення роботи регіональних аеропортів.
Також портал "Знай.uа" писав, що Україна до осені 2019 року отримає ще один аеропорт міжнародного значення.