У Києві поліція склала адмінпротокол на п"яного голову ДВК, який в такому стані перебував на робочому місці.
Про це інформують в поліції Києва у Facebook.

"У Києві поліцейські склали адмінпротокол на голову ДВК, який перебував на робочому місці у стані сп’яніння. Матеріали будуть передані на розгляд суду", - розповідають в повідомленні.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Нагадаємо, що до 5 серпня 2019 року включно Центральная виборча комісія (ЦВК) має встановити результати виборів у Верховну Раду. Статися це повинно не пізніше ніж на 15 день з дня голосування.

Популярні новини зараз
Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Якщо раптом ви помітили якесь правопорушення, то потрібно звернути увагу спостерігачів на порушення процедури голосування, якщо такі відбуваються на виборчій дільниці, та попросити їх зафіксувати порушення та звернутися до поліції телефоном 102 або із відповідною заявою.

Нагадаємо, що Гордон розповів, що українцям дав Зеленський:"Вперше після отримання незалежності..."

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський встановив олігархам нові правила: "Повинні вкладати гроші".

Також Знай.ua писав, помста Зеленського за російські паспорти заставила тремтіти Путіна: "Це наші громадяни".