Київ вперше в Україні запустив систему щоквартальних грошових виплат для дитячих будинків сімейного типу, прийомних та патронатних родин. Перші виплати вже отримали 24 дитячі будинки сімейного типу, 30 прийомних сімей та патронажна сім'я.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Відомо, що ще в березні 2019 року влада Києва обіцяла зробити таку матеріальну допомогу і підписала відповідне розпорядження.

Популярні новини зараз
Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" Оля Цибульська зізналася, чому насправді не показує свого чоловіка: "У нього такий писок..." Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..." Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Місто активно допомагає дитячим будинкам сімейного типу — закуповує квартири, автомобілі, допомагає матеріально. Ці виплати потрібні для того, щоб стимулювати і підтримувати поява дитячих будинків сімейного типу, патронатних сімей.

Варто відзначити, що матеріальну допомогу в розмірі 8000 гривень отримали батьки-вихователі, прийомні батьки, патронатні вихователі, які виховують від 1 до 3 дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування. У розмірі 15 000 гривень — батьки-вихователі, прийомні батьки, патронатні вихователі, які виховують від 4 до 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У розмірі 20 000 гривень — батьки-вихователі, прийомні батьки, патронатні вихователі, які виховують 7 і більше дітей-сиріт та/або дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Нагадаємо, що в Україні з 1 липня на 67 грн (до 1564 грн) підвищили мінімальні пенсії і на 670 грн (до 15 640 грн) – максимальні.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", зростання прожиткового мінімуму призвело до того, що українським пенсіонерам підвищать пенсії. Індексація торкнеться майже 600 тисяч чоловік.

Також портал "Знай.uа" писав, що з 2019 року в Україні почнеться осучаснення пенсій. При цьому першими підвищення виплат відчують на собі військові пенсіонери.