Сьогодні, 19 червня, в районі селища Врубовка Попаснянського району Луганської області стався підрив інкасаторської машини ПриватБанку.

Про це повідомили в службі безпеки Приватбанку.

Повідомляється, що в результаті підриву екіпаж інкасаторського авто ніхто постраждав.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Чим менша пенсія, тим більше доплатять: кому з пенсіонерів пощастить у липні Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще

Відомо, що підрив автомобіля був здійснений саморобним керованим вибуховим пристроєм. Завдяки професійним діям працівників інкасації, працівники банку і кошти були своєчасно заблоковані в безпечному броньованому відсіку авто. На місце події був направлений резервний інкасаторський автомобіль.

СБ банку повідомив, що в результаті вибуху, умалки пошкодили частину автівки. Зараз ситуацію контролює поліція. В свою чергу ПриватБанк гарантує виплату винагороди в розмірі 50 000 гривень за будь-яку інформацію про осіб підривників.

Нагадаємо, що ПриватБанк несподівано звернувся до клієнтів: все через оформлення картки і страховку

Раніше портал "Знай.ua" писав, що новий закон змусить недобросовісні банки повернути українцям їхні кошти

Також портал "Знай.ua" інформував, що ПриватБанк анонсував нову послугу онлайн, без комісій та цілодобово