Киян попередили про метеорологічні складні умови високого рівня забруднення повітря в столиці. Про це зазначається в повідомленні ДСНС.

Так, з 8 червня в Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню і вмісту шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

Читай Знай.ua в обновленном чате Viber! Присоединяйтесь!

Протягом 12-13 червня за даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського рівень забруднення діоксидом азоту досяг переважно 5 - 6 середньодобових гранично допустимих концентрацій у районах: вул. Скляренко, Оболонського проспекту, Бессарабської і Деміївської площ.

Популярні новини зараз
Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати ТЦК більше не чекатимуть: військовозобов’язаним дали кілька днів - що треба встигнути Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

Складні метеорологічні умови за прогнозом Гідрометцентру та рівень забруднення протримаються в Києві до 18 червня.

Нагадаємо, стало відомо, якою буде погода на найближчих вихідних 15-16 червня.

Як повідомляв портал Знай.ua, невелике похолодання чекає на жителів Києва лише через два тижні.

Також портал Знай.ua писав, що в Дніпрі і всієї області оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки.