Знаменитая украинская телеведущая «ТСН» и журналистка Маричка Падалко поделилась самыми последними новостями, которые касаются войны, и не только.

Данную информацию Маричка Падалко разместила на своей странице в Instagram.

«ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБМІН ПОЛОНЕНИМИ- перші фото є вже в stories «ПТАШКА» ВДОМА!!!! Путін оголосив в Росії часткову мобілізацію. Два важливі моменти: 1) хоча в указі є слово «часткова», сам зміст указу мало в чому обмежує російську владу щодо категорій мобілізованих, 2) в телевізійному виступі було сказано про 300 тисяч мобілізованих, а в самому указі кількість запланованих мобілізованих не вказана. Сьомий пункт указу було засекречено, втім в мережі вже з’явився повний документ (фото 2), де йдеться про першочергову мобілізацію у «протестних» регіонах. Втім, чи це і є справжній текст пункту 7, підтвердження немає своєму звернені путін погрожував застосуванням ядерної зброї «для захисту суверенітету росії» Зранку росіяни спішно бронювали рейси у безвізові країни, обурювалися зловтісі з боку українців (фото 3), а нечисельні сміливці почали виходити на протести, і серед них було багато жінок. Силовики змогли всіх розігнати, а загалом по росії вже понад 900 затриманих, більшість – у Москві (відео 4-7)», - сообщает украинская журналистка.

Скрин сторис Марички Падалко
Скрин сторис Марички Падалко

Кроме этого, Маричка решила поделиться реакцией главнокомандующего ВСУ Залужнуго на мобилизацию в россии.

Популярные статьи сейчас
Главное за 30 сентября: путин впал в бред, Зеленский подал заявку в НАТО, Каменских слила Ани Лорак, а Алина Паш услышала зов На украинских АЗС поднялись цены на бензин: как обстоит ситуация с другими видами топлива Ядерная истерика и накрученные украинцы: экстрасенс Макс Гордеев дал свой прогноз на октябрь Украинцы могут получить надбавку к пенсии в размере 20%: кто имеет на нее право
Показать еще

««Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю – чи добровільно, чи за мобілізацією» – заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, а командування ЗСУ оприлюднило відео-звернення до росіян»

Как ранее сообщал портал "Знай", Маричка Падалко, ведущая ТСН, призналась, что хорошее произошло у нее в жизни во время войны.