Украинский профессиональный спортсмен, мэр Киева Виталий Кличко поделился приятными новостями. Он встретился с мэром Парижа в Киеве.

Соответствующую информацию Виталий Кличко обнародовал с воем аккауте в Instagram.

«Друзі! Зустрівся з мером Парижа Анн Ідальго, яка відвідала Київ у цей складний воєнний час. З моєю колегою ми підписали Угоду про встановлення дружніх відносин між нашими містами – Києвом та Парижем. Київ вдячний мерії Парижу за всю надану гуманітарну допомогу, як у Франції - українцям, які вимушено стали переселенцями, так і за допомогу Україні та столиці. Яскравим символом партнерських відносин між нашими містами стала знакова подія. - Коли 22 березня 2022 року міська рада Парижу одностайно проголосувала за надання місту Києву статусу почесного громадянства. Цією відзнакою, яка вперше присуджена Парижем, і яку отримав Київ, Париж підтвердив підтримку та дружбу з українською столицею, яка сьогодні обороняється і виборює свою свободу», - обратился к украинцам Виталий.

Кроме этого, глава столицы Украины заявил о том, что Франция – очень важный партнер для Киева, который не оставил столицу в беде.

Популярные статьи сейчас
Елена-Кристина Лебедь встретилась с родной мамой, которая была в оккупации 7 месяцев: "Никто не пострадал" Главное за ночь: дефицита в Украине не избежать, отчаяние у путина и последний покой королевы Елизаветы II Гороскоп на неделю 26 сентября-2 октября 2022 года: Водолеям успех в финансах, а Тельцы схватят "золотую рыбку" Дайте "тюбику" черной репы, не шалите с зеркалом и помашите грачам: что обязательно нужно сделать 26 сентября
Показать еще

«Столиця Франції є важливим партнером для Києва. І ми прагнемо розвивати ефективні економічні відносини, реалізовувати спільні взаємовигідні проекти у різних сферах життєдіяльності міст», - сообщил мэр Киева.