Виталий Кличко обратился к украинцам м сообщил, как обстоят дела в Киеве.

Соответствующий пост Виталий Кличко разместил в своем Telegram-канале.

«Друзі! У столиці на сьогодні рівень оплати за комунальні послуги становить понад 55%. Я дякую киянам за їх свідомість і розуміння. І закликаю всіх, хто може сплачувати за сервіси ЖКГ, робити це. Бо ці кошти ми направляємо в першу чергу на закупівлю необхідних ресурсів та матеріалів. А також – на зарплатню працівників підприємств. Крім того, через усі муніципальні сервіси комуналку можна оплатити без комісії. Сьогодні комунальні підприємства, які надають сервіси киянам, працюють в дуже напруженому режимі. Велика частина людей, які працюють в комунальних службах, евакуювалася і знаходяться в більш безпечних місцях. Інша частина людей – переважно чоловіки – пішли захищати Україну, вступили до Збройних Сил. Нам не вистачає фахівців. Але ми робимо все можливе, щоб вчасно прибирати вулиці, вивозити сміття, щоб не було перебоїв з електроенергією, водопостачанням та водовідведенням – життєзабезпеченням нашого міста. І всі служби, сервіси працюють, кияни отримують усі комунальні послуги», - обратился у украинцам мэр Киева.

Кроме этого, Виталий Кличко сообщил о том, что в столице Украины продолжаются ремонтные роботы.

Популярные статьи сейчас
Уничтожение белорусской военной и стратегической инфраструктуры: каким будет ответ на агрессию Лукашенко Белорусы окружили польскую границу с большими чемоданами: боятся начала мобилизации от Лукашенко, но бороться не хотят На украинских АЗС поднялись цены на бензин: как обстоит ситуация с другими видами топлива Самый сложный отопительный сезон: украинцам подсказали дешевый вариант обогрева дома
Показать еще

«Також сьогодні столичні комунальники оперативно усувають пориви мереж. Фахівці «Київгазу» продовжують ремонтні роботи на газопроводах, пошкоджених уламками ракет. Роботи у комунальників побільшало через обстріли та руйнування будинків, міської інфраструктури, які були в столиці. Я вдячний нашим комунальникам!», - продолжил Виталий.