Увечері 28 серпня повністю перекрили 17-кілометрову ділянку міжнародної траси М-06 Київ — Чоп. Причина — російська атака на складські приміщення в Бучанському районі, після якої спалахнула масштабна пожежа, що супроводжується повторними вибухами.
Про перекриття повідомив начальник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, пише «Комерсант Український». За його інформацією, проїзд заборонений для всіх видів транспорту в обох напрямках — як із Києва в бік Житомира, так і в бік столиці.
Яку ділянку траси перекрили
Рух зупинили на відрізку автомобільної дороги М-06 від 15-го до 32-го кілометра. Йдеться про Житомирську трасу одразу за виїздом із Києва в західному напрямку. Заборона діє для легкових автомобілів, автобусів і вантажівок.
Рух проспектом Берестейським і Великою Кільцевою дорогою в напрямку Житомира частково обмежують. Через перенаправлення транспортних потоків на виїзді зі столиці та сусідніх дорогах можливі значні затори.
Два маршрути об'їзду
Патрульна поліція запропонувала водіям два основні варіанти об'їзду. Обидва пролягають через Фастів і Брусилів.
Перший маршрут: Київ — Гнатівка — Ясногородка — Бишів — Фастів — Брусилів — Ставище.
Другий маршрут: Київ — Глеваха — Фастів — Брусилів — Ставище.
Водіям потрібно враховувати збільшення відстані та можливе перевантаження місцевих доріг. Дані навігаційних сервісів можуть оновлюватися із затримкою, тому необхідно також виконувати вказівки патрульних.
Що відбувається на місці
Після ворожої атаки на території складського комплексу виникла масштабна пожежа. Горіння супроводжується вибухами, що створює додаткову небезпеку для рятувальників і місцевих жителів. На місці працюють підрозділи ДСНС, поліція та інші екстрені служби.
Власника складських приміщень і характер продукції офіційно не називали. Точного часу відновлення руху наразі немає — транспорт можуть періодично пропускати залежно від безпекової ситуації та роботи рятувальників. Повністю відкрити трасу зможуть лише після локалізації пожежі, припинення повторних вибухів та обстеження території.
Київщину атакують другу добу поспіль
Перекриття М-06 відбулося на тлі повторних російських атак на Київську область. Протягом двох днів пошкодження зафіксували у Бучанському, Фастівському, Бориспільському, Броварському та Вишгородському районах. Зруйновані або пошкоджені складські приміщення, приватні й багатоквартирні будинки, автомобілі. Внаслідок ранкової атаки в Бучанському районі загинула людина, є поранені.
Раніше портал Знай повідомляв, російська атака пошкодила близько 20 локацій майже в усіх районах Києва: житло, школи й лікарні.
Також наш портал інформував, атака дронів може тривати весь день: киянам радять переглянути плани.