Отримувачі страхових виплат тепер можуть подати заяву на зміну виплатних реквізитів на порталі електронних послуг ПФУ. Пенсійний фонд реалізував нову можливість на порталі електронних послуг для тих, хто отримує страхові виплати через нещасний випадок на виробництві або професійне захворювання — подання заяви на зміну виплатних реквізитів.

Жінка сидить перед ноутбуком
Жінка сидить перед ноутбуком

Про це повідомили в Пенсійному фонді України. Для цього слід виконати такі дії:

 1. Увійдіть в особистий кабінет на порталі ПФУ. Для цього потрібно скористатися електронним підписом (КЕП).
 1. В особистому кабінеті у розділі "Комунікації з ПФУ" оберіть "Заява на страхову виплату". Цей розділ знаходиться на панелі зліва.

 2. Ознайомтеся з інформацією у спливаючому вікні та натисніть "Продовжити". На цьому етапі система може показати Вам важливу інформацію або попередження щодо процесу подання заяви.

  Популярні новини зараз
  Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
  Показати ще
 3. З переліку заяв, що з’являться на екрані, оберіть "Заява на зміну виплатних реквізитів для отримання страхової виплати". Оберіть саме ту, яка відповідає вашій потребі.

 4. *Заповніть усі обов’язкові поля у заяві (позначені зірочкою - ). У заяві необхідно зазначити нові реквізити для виплати страхової виплати.

 5. За потреби додайте скан-копії документів, які підтверджують Ваші нові реквізити або іншу необхідну інформацію.

 6. Дайте згоду на передачу та обробку персональних даних і натисніть "Сформувати заяву".

 7. Перевірте дані сформованої заяви, підпишіть її КЕП та надішліть до ПФУ.

 8. Переконайтесь, що всі введені дані правильні. Після перевірки підпишіть заяву своїм кваліфікованим електронним підписом і надішліть її до ПФУ.

Перевірка статусу заяви

Пенсіонер з ноутбуком. Фото з відкритих джерел
Пенсіонер з ноутбуком. Фото з відкритих джерел

 • Після подання заяви Ви можете відстежувати її статус у розділі "Мої звернення". Цей розділ також знаходиться на панелі зліва.
 • Ви зможете знайти інформацію про розгляд Вашої заяви та дізнатися про будь-які додаткові дії, які можуть бути потрібні з вашого боку.

Нагадаємо, пенсіонерам доплатять за погане здоров’я – як отримати надбавку

Раніше ми писали про те, що в Україні переглянуть соцвиплати: надто багато наобіцяли людям

Вам буде цікаво дізнатися українцям виплатять грошову допомогу за новими правилами: хто отримає гроші