Деякі українські пенсіонери можуть заощадити на купівлі ліків першої потреби та отримати їх безкоштовно. Відповідну допомогу надає громадська благодійна та волонтерська організація RememberUs.

Пенсіонери в Україні здебільшого отримують невисокі виплати, яких із натяжкою вистачає на оплату комунальних послуг та купівлю деяких продуктів. Коли справа доходить до купівлі ліків, то багато хто не може забезпечити себе необхідним.

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

У рамках програми підтримки від RememberUs пенсіонери, які проживають у Харківській області, можуть отримати лікарські препарати абсолютно безкоштовно.

Головні умови для отримання допомоги:

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли
Показати ще
  • мешкати на території Харківської області;
  • вік - від 75 років та старше.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Зазначається, що звернеться за підтримкою можуть усі громадяни, які її потребують та відповідають критеріям програми.

Як замовити ліки

Для отримання допомоги пенсіонеру необхідно попередньо заповнити онлайн-анкету. Якщо немає технічної можливості, зареєструватися в програмі можна заручившись допомогою близьких або знайомих.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, гречка, консерви, олія та макарони: українцям безкоштовно допоможуть із продуктами, як отримати.

Також наш портал інформував, вистачить на комуналку, їжу та ще залишиться: пенсіонерам та малозабезпеченим громадянам виплатять допомогу.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що роботу Пенсійного фонду таємно перевірятимуть — пересічна бабуся може виявитися агентом "під прикриттям".