З компанії «Київстар» повідомляють, що з 3 вересня розпочинається тестування нової технології 4G на частоті 2100 МГц в Україні. Це стосується абонентів у Чернівцях та Горішніх Плавнях. Оновлення дозволить користувачам насолоджуватись значно покращеними швидкісними характеристиками мобільного інтернету.

Київстар, скріншот: YouTube
Київстар, скріншот: YouTube

Замість застарілої технології 3G, яка вже відчутно застаріла, абонентам буде доступний швидкісний мобільний інтернет 4G, який забезпечить до 10 разів швидше завантаження даних і збереження якості зв'язку.

Компанія закликає своїх абонентів, які ще не перейшли на нову технологію, замінити свої SIM-карти на USIM-карти, що підтримують 4G, зберігаючи при цьому свій номер без додаткових витрат.

"Київстар", скріншот: YouTube
"Київстар", скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
"Судний день" 8 серпня: що чекає на всіх нас і як до нього підготуватися, почніть зараз Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Українцям дадуть гроші на генератори та сонячні панелі — як забезпечити свою оселю електрикою і не залежати від графіків
Показати ще

Це оновлення дозволить користувачам отримати значно кращі можливості для використання мобільного інтернету, що є важливим у сучасному цифровому світі.

Також наш портал інформував, київстар пропонує гроші тим, у кого їх немає: треба лише попросити

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що тримайте баланс під контролем: абоненти "Київстар" місяцями платять за послуги, яких не підключали

Вам буде цікаво дізнатися "Київстар" запроваджує перевірку абонентів: який документ вимагатимуть