Абоненти мобільного оператора Lifecell можуть користуватися зв'язком у роумінгу без будь-яких доплат. Хто і як може заощадити гроші на послугах, йдеться на офіційній facebook-сторінці компанії.

Оператор мобільного зв'язку Lifecell порадував абонентів продовженням акції "Хвилини для України". Вона діятиме до 31 грудня 2024 року.

Мобільний зв'язок. Фото: скрін youtube
Мобільний зв'язок. Фото: скрін youtube

У компанії нагадали, що в рамках акції абоненти можуть дзвонити та приймати дзвінки з України без додаткової плати. Кількість хвилин – 300, залежно від тарифного плану. Вони автоматично нараховуються після активації пакета послуг.

"Хвилини можна використовувати для вхідних та вихідних дзвінків (з/на всі українські номери). Підключати акцію не потрібно, хвилини нараховуються автоматично після оплати пакету послуг", - пояснили в компанії.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Мобільний зв'язок. Фото: скрін youtube
Мобільний зв'язок. Фото: скрін youtube

Мобільний оператор попереджає, що перелік країн, в яких діє ця акція обмежений: Бельгія, Іспанія, Люксембург, Молдова, Румунія, Польща, Словаччина та Франція.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, без додаткової плати: оператор Lifecell порадував абонентів шансом заощадити.

Також наш портал інформував, "Київстар" порадував 50-відсотковою знижкою на послуги: як правильно підключити, щоб заощадити.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, як обміняти мобільні гроші на реальні: інструкція для абонентів усіх мобільних операторів.