Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до виховання дітей шкільного віку, є дуже важлива інформація. Так, у міськадміністрації Черкас розглядають можливість скасування осінніх та весняних канікул у закладах середньої освіти.

Це залежатиме від ситуації з енергозабезпеченням обласного центру.

Про це стало відомо завдяки інформації від заступника мера міста Анастасії Чубини.

діти, канікули
діти, канікули

За її словами, заняття у черкаських школах розпочнуться 1 вересня, але до традиційного графіка освітнього процесу можуть бути внесені зміни.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

"З огляду на критичну ситуацію з електропостачанням у країні зараз і невтішні прогнози на осінньо-зимовий період, – розглядаємо різні варіанти організації навчального процесу. Зокрема, розглядаємо варіант відмови від осінніх та весняних канікул", — повідомила Анастасія Чубіна.

Осінні канікули, фото з відкритих джерел
Осінні канікули, фото з відкритих джерел

У той самий час міськадміністрація розглядає варіант збільшення зимових канікул. Якщо діти будуть позбавлені осіннього та весняного відпочинку, взимку вони зможуть піти на канікули на цілий місяць.

Міська влада Черкас може внести ще низку змін. Чубіна наголосила, що школи міста можуть перевести на шестиденну форму навчання. Навчальний рік може закінчитися пізніше, ніж звичайно.

У міському управлінні освіти розглядають перспективу продовження навчання у школах на початок червня. Зазвичай останній дзвінок у черкаських школах лунав наприкінці травня.

Заступник міського голови Черкас Анастасія Чубіна заявила, що остаточне рішення щодо всіх запропонованих нововведень буде ухвалено після обговорення з директорами шкіл та ліцеїв.

Нагадаємо, не пропустіть ключові етапи для абітурієнтів: чіткий календар вступної кампанії 2024 року.

Раніше повідомлялося, що українці можуть стати студентами без НМТ: кому дозволять не проходити тест.

Також, втомлені та злі українці збунтувалися через "світлове шоу" у столиці вночі: YASNO спробували виправдатися.