З 1 липня у Львові вступають в силу нові обмеження щодо безкоштовного користування громадським транспортом для пенсіонерів та людей з інвалідністю III групи, які мають пільгові ЛеоКарти.
Згідно з новими правилами, ці групи громадян зможуть здійснювати до 60 безкоштовних поїздок у місяць. Це обмеження поширюється на всі види міського пасажирського транспорту, що обслуговує Львівська міська територіальна громада.

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

Якщо пасажирі перевищують ліміт 60 безкоштовних поїздок, вони зобов'язані будуть оплачувати кожну наступну поїздку за повною вартістю, яка становить 13 гривень.

Невикористані безкоштовні поїздки не можна буде перенести на наступний місяць - вони будуть анульовані в кінці кожного місяця.

Оплата проїзду / фото: Львівська міськрада
Оплата проїзду / фото: Львівська міськрада

Директор департаменту міської мобільності Львівської міської ради Олег Забарило пояснює, що таке обмеження дозволить значно зменшити фінансове навантаження на міський бюджет - очікується економія приблизно 30 мільйонів гривень щорічно.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Це рішення спрямоване на більш раціональне використання бюджетних коштів і збереження стабільності фінансування громадського транспорту у Львові.

Нагадаємо, громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи

Раніше ми писали про те, що несподіване підвищення: містяни приголомшені новими тарифами на проїзд