Нещодавно представники КМДА презентували амбітний проект під назвою "Концепція енергетичної стійкості Києва", покликаний вирішити одразу кілька нагальних проблем столиці.

Ключовим елементом цієї концепції є план створення двох ТЕЦ, що розташовані на різних берегах Дніпра. Особливістю цих об'єктів стане їхня здатність працювати на комбінованому паливі. Такий підхід дозволить значно зменшити обсяги сміття, що накопичується в місті.

сміттєзвалище
сміттєзвалище

Для вивчення передового досвіду у цій галузі делегація з Києва відвідала Львів, де ознайомилась із проектом будівництва сміттєпереробного комплексу.

Крім того, кияни оглянули "процес рекультивації" полігону для сміття поблизу села Грибовичі. Ці проекти реалізуються з фінансовою підтримкою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), що наголошує на їх важливості в контексті міжнародного співробітництва та впровадження європейських стандартів в Україні.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

несанкціоноване сміттєзвалище
несанкціоноване сміттєзвалище

Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, коментуючи візит до Львова, наголосив на актуальності проблеми утилізації відходів.

За його словами, кількість сміття не зменшується, і його правильна та безпечна утилізація потребує ефективних рішень. Тим більше, коли окупанти щодня намагаються позбавити нас газу та електроенергії.

Нагадаємо, наступний крок – 8 гривень за кВт? Міністр енергетики поставив крапку у тарифному питанні

Як повідомляв "Знай.uа", настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів

Знай.ua писав, вентилятор замість кондиціонера: що точно не можна робити з цим приладом - такі "лайфхаки" можуть коштувати життя