Компанія "Газмережі" оголосила про значні зміни у форматі платіжок за доставку газу для українців. Ці зміни мають сприяти економії електроресурсів.

Однією з ключових змін є заклик до абонентів перейти на електронні платіжки замість традиційних паперових. Компанія "Газмережі" аргументує цей крок не лише зручністю для споживачів, але й значною економією ресурсів, що необхідні для виробництва, доставки та утилізації паперових платіжок. Це допоможе зменшити негативний вплив на довкілля та знизити витрати на адміністративні послуги.

Рахунки за комуналку. Фото: скрін youtube
Рахунки за комуналку. Фото: скрін youtube

Для того, щоб перейти на електронні платіжки, абонентам необхідно зареєструватися або увійти до свого особистого кабінету на офіційному сайті компанії "Газмережі". У особистому кабінеті користувачі можуть обрати опцію отримання платіжок в електронному вигляді. Відтепер всі рахунки за доставку газу будуть надходити на електронну пошту абонента або відображатимуться безпосередньо в особистому кабінеті.

Ще однією важливою перевагою нововведень є можливість здійснювати оплату за доставку газу онлайн. Це можна зробити через особистий кабінет на сайті "Газмережі", що значно спрощує процес оплати та зменшує потребу в особистих візитах до банків або відділень пошти. Абоненти можуть здійснювати оплату в будь-який зручний для них час, що підвищує зручність і гнучкість використання послуг.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Перехід на електронні платіжки та онлайн оплату має низку переваг для споживачів:

• Можливість оплати рахунків у будь-який час з будь-якого місця.

• Відсутність потреби візитів до банків або поштових відділень.

• Зменшення використання паперу та інших ресурсів, що сприяє охороні довкілля.

• Можливість легко відстежувати всі платежі та отримувати актуальну інформацію про стан рахунків.

Компанія "Газмережі" впевнена, що ці зміни допоможуть зробити процес отримання та оплати рахунків за доставку газу більш зручним та екологічно відповідальним для всіх українців.

Нагадаємо, Українці мають право лікуватися "на шару": в яких випадках це можливо

Раніше ми повідомляли, що Війна не змінює правил: за які борги можуть забрати квартиру під час воєнного стану

Також, Після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили страшний прогноз