Визначення обов'язкового відсотка платежу при призначенні житлової субсидії це математичний квест, який кожна сім'я повинна пройти.

Ось як це працює: спочатку ви маєте розгадати середньомісячний дохід вашого домогосподарства. Потім цей дохід поділяється на кількість членів сім'ї, щоб з'ясувати, скільки грошей дістається кожному.

Про це розповіли у Головному управлінні Пенсійного фонду у Донецькій області.

Субсидія
Субсидія

Далі знаходиться прожитковий мінімум на одну людину, і ставлення доходу до цього мінімуму дає початковий відсоток.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Але це ще не все! Щоб дістатися остаточної цифри, цей відсоток ділиться на 2, а потім множиться на 15%. Тільки після цих маніпуляцій можна дізнатися скільки грошей вам потрібно буде віддати на комунальні послуги з вашого боку.

На думку фахівців, така складність спрямована на те, щоб точно визначити суму грошей, яку кожен має платити, щоб у всіх були рівні шанси на отримання субсидії.

Також наш портал інформував, В підводному човні ризикують втратити допомогу: що потрібно знати, щоб уникнути цього

Раніше Знай.ua стало відомо про те, щоб отримувати пенсії, українцям потрібно терміново з'явитися у ПФУ: залишили лише 10 днів

Вам варто знати, підвищення тарифів на світ зачепить і субсидії: яких масштабів будуть зміни