Валютний ринок України у вівторок, 18 червня, показує відносну стабільність. За даними комерційних банків, середній курс долара США по відношенню до гривні залишається незмінним на рівні 41,05 гривні за один долар при купівлі та 40,55 гривні за долар під час продажу.

У той же час курс євро до національної валюти дещо знизився.

Курс валют, фото: Знай.ua
Курс валют, фото: Знай.ua

Середній курс купівлі євро у банках України сьогодні становить 44,25 гривень, а продажі – 43,50 гривень за одну євровалюту, що на 5 копійок менше порівняно з попереднім днем.

У валютних обмінниках столиці спостерігається незначне зниження вартості як долара США, і євро. Згідно зі статистикою, в середньому у Києві американську валюту можна придбати за 40,92 гривні за долар, а продати – за 40,82 гривні за долар, що на 11 копійок дешевше, ніж кілька днів тому.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Гроші змусять повернути державі: українців попередили Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Курс купівлі євро в обмінниках сьогодні становить 44,25 гривні, а продажі – 44,08 гривні за одну євровалюту, знизившись на 5 копійок порівняно з попереднім днем.

Курс валют, фото: Знай.ua
Курс валют, фото: Знай.ua

Національний банк України у вівторок зафіксував офіційний курс долара на рівні 40,65 гривні за один долар, що збігається з попереднім показником. Водночас офіційний курс євро дещо ослабнув – до 43,54 гривень за одну одиницю євро, що на 6 копійок нижче, ніж у понеділок.

Нагадаємо, такого в Україні ще не було: долар "підскочив" до максимальної позначки

Як повідомляв "Знай.uа", Нацбанк оголосив тривожну статистику: як змінилися витрати українців

Знай.ua писав, якщо немає грошей на комуналку: незаможним пропонують реальну допомогу