Компанія "Нова пошта" акцентує увагу українців на можливості використання послуги "Упаковка" для надсилання посилок, щоб зробити цей процес максимально зручним і ефективним. Особливо це стосується людей, які потребують відправити посилку посеред робочого дня без зайвих турбот.

"Нова пошта", скріншот: YouTube
"Нова пошта", скріншот: YouTube

Для того, щоб скористатися послугою "Упаковка", треба виконати кілька простих кроків:

Створіть відправку в додатку "Нова пошта"

Завантажте мобільний додаток "Нова пошта" або відкрийте веб-сайт компанії і створіть нову відправку. Додайте необхідні дані, включаючи адресу відправника та отримувача.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Активуйте "Упаковка"

Під час створення відправлення виберіть опцію "Упаковка". Це дозволить вам замовити у компанії упаковку для вашої посилки.

посилки
посилки

Віддайте посилку кур'єру

Після активації опції "Упаковка" передайте невпаковану посилку кур'єру. Вартість послуги буде розрахована відповідно до розміру та ваги вашої посилки.

Нагадаємо, знову забули забрати: скільки коштує зберігання посилок на "Новій пошті"

Раніше ми писали про те, що Нова пошта порадувала українців новими тарифами: що про це відомо

Вам буде цікаво дізнатися ваша посилка дорожчає вже в дорозі: Нова Пошта пояснила обурення людей